Monografie sochaře Jana Ambrůze

Monografii sochaře, Jana Ambrůze můžete zakoupit na pokladně muzea.

Můžete ji mít doma i vy - Nejkrásnější českou knihu roku 2022 ze sekce KNIHY O VÝTVARNÉM UMĚNÍ.

Kniha představuje sochařskou tvorbu Jana Ambrůze od raných prací z první poloviny osmdesátých let až po současnost, v níž se vedle sochařských realizací dostal do popředí především autorův aktivisticky a ekologicky orientovaný zájem o kultivaci přírody a krajiny v rodných Šarovech.

Kniha obsahuje mimo jiné rozhovor s autorem, bohatou obrazovou přílohu, soupis výstav, výběrovou bibliografii a také volně vloženou mapu. Publikace byla vydána při příležitosti autorovy samostatné výstavy v Domě umění města Brna v roce 2022.

→ V rámci akce březen měsíc čtenářů můžete katalog zakoupit za 700,- Kč / 900,- Kč

Náhled knihy na ISSUU je dostupný zde.

Vydalo Nakladatelství VUTIUM

Datum vložení: 5. 2. 2024 0:00